در حال بارگذاری...

واتس آپ و تلگرام در انگلستان ممنوع می شوند

22 تیر 1394
مطالب آموزشی

با توجه به اخباری که در سایت Tech Spot منتشر شد نرم‌افزارهای اجتماعی (تلگرام، واتس آپ و چت )ممکن است به زودی در کشور انگلستان ممنوع شوند. این ممنوعیت‌ها ناشی از قوانین جدیدی است که دیوید کامرون برای محدود کردن سرویس‌های اجتماعی و پیغام‌رسانی آنلاین در انگلستان وضع می‌شوند.
همانطور که گفته شد این قوانین در راستای تصمیمات جدید «دیوید کامرون»، نخست وزیر انگلستان، ارئه شده‌اند. کامرون تصمیم گرفته است تا ارسال هر نوع پیغامی که کدگذاری شده باشد را ممنوع کند.
با تصویب این مجموعه قوانین، سرویس‌هایی که پیغام‌های‌شان کدگذاری می‌شود (Encrypted)، مثل تلگرام، واتس‌اپ یا اسنپ‌چت، دیگر توانایی فعالیت در انگلستان را نخواهند داشت.
در ابتدای سال جاری میلادی، کامرون در این باره گفته بود: «آیا باید در کشور ما، امکان فرستادن پیغام‌هایی که ما توانایی رسد کردن‌شان را نداریم فراهم باشد؟ جواب من نه است.
قوانین جدیدی در انگلستان تصویب شده است که شرکت‌های ارایه دهنده‌ی اینترنت یا شرکت‌هایی مثل گوگل و فیس‌بوک را موظف می‌کند تا تمامی اطلاعات کاربران‌شان را ضبط و سپس به دولت ارایه دهند.

در راستای حملات تروریستی اخیر و مخصوصا حمله به سی انگلیسی در تونس، مجلس انگلستان رسیدگی به قوانین ممنوعیت ارسال اطلاعات کدگذاری شده را در اولویت قرار داده است.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نمونه کارها

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wp_generate_theme_initialize' not found or invalid function name in /home/irayir/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 307