در حال بارگذاری...

دانلود Paint.NET 4.0.9 Final

۱۳ بهمن ۱۳۹۴
دانلود ها

فاصله بین Paint و Photoshop را پر کنید!

دانلود Paint.NET 4.0.9 Final

 

 

دردسر بزرگ زمانی آغاز میشود که نیازهای عادی روزمره برای ویرایش تصاویر، نه در آن حد حرفه ای است که حوصله منتظر ماندن برای باز شدن و اجرای Photoshop باشد، و نه آنقدر پیش پا افتاده و عادی که Paint ویندوز از پس آنها بر آید. در این جا است که Paint.Net این فاصله عمیق را به خوبی پر میکند.
 
بسیاری از کاربران امروزین رایانه ها، در اکثر مواقع نیاز به ویرایش تصاویر خود دارند و برخی از این ویرایشها باید به شکل حرفه ای صورت پذیرد. در اینجا است که پای ابزارهای قوی همچون فتوشاپ و Illustrator به میان می آید که خود نیازمند آشنایی و تسلط کافی به این ابزار است.
 
اما در بسیاری از مواقع نیاز به ویرایش تصاویر به آن حد حرفه ای و جدی نیست، اما ابزار ابتدایی ویندوز برای ویرایش تصاویر نیز پاسخ گوی نیاز کاربر نبوده و در این میان کاربران به این اندیشه می اقتند که کاش ابزاری رایگان و حرفه ای تر از Paint در اختیار داشتند.
 
خبر خوب اینجا است که بدون شک آنچه به دنبال آن میگردید موجود است، و به سهولت و رایگان نیز در اختیار شما است: Paint.Net.
 
فاصله بین Paint و Photoshop را پر کنید!
این ابزار که در اصل ایده و طراحی مایکروسافت برای جایگزین کردن آن با ابزار ابتدایی Paint بوده است به خوبی توانسته است که فاصله میان فتوشاپ و ابزارهای ابتدایی ویرایش تصاویر را پر کند. اکنون شما این امکان را دارید که قرمزی چشمها در تصاویر را محو کنید، کنتراست تصاویر را بهبود بخشید و از معروف ترین افکت های موجود در ویرایش عکسها بهره ببرید، بعلاوه بسیاری از کارهای دیگر. و همه اینها به سادگی و در محیطی کاملا آشنا!
 
جالب آنکه این ابزار با همه این امکانات تنها حجمی در حدود ۳.۵ مگابایت دارد و نصب آن به سادگی و بدون هیچ گونه دردسری امکان پذیر است.
 
علیرغم آنکه این ابزار بهبود بسیار قابل توجهی در ابزار ابتدایی ایجاد کرده است اما باید مراقب باشید که سطح توقعات خود را از آن بالا نبرید. ابزار طراحی آن هنوز تقریبا همان ابزار Paint است و در نگاه اول به نوار ابزار این نرم افزار شاید با خود بگویید که هیچ تفاوتی با نسخه قبلی خود ندارد.
 
در واقع هنر نمایی این ابزار را باید در پلاگین های آن جستجو کرد که از افکت های ابتدایی تا سه بعدی سازی تصاویر را در بر میگیرد. نکته دیگر این که کاربران خود قادر به ساخت پلاگین های جدید برای این ابزار هستند. بد نیست نگاهی به صحه پلاگین های ساخته شده برای این ابزار بیندازید و برخی از جالب ترین آنها را دانلود کنید:
 
اما در نگاه اول به سرعت متوجه تفاوتهای این نرم افزار با نسخه ابتدایی خواهید شد: اکنون پنجره لایه ها همانند فتوشاپ برای ایجاد و ویرایش چندین لایه به شکل همزمان و همچنین پنجره بهبود یافته برای انتخاب رنگ، قابلیت Undo به شکل انتخابی در پنجره History و منوهای نرم افزار در اختیار شما است.
 
یک از ویژگیهای خوب واسط کاربری جدید این است که همه پنجره های ابزاری، در صورت بزرگ بودن تصویر به شکل خودکار شفاف یا Transparent میشوند تا کاربر تمرکز خود بر روی تصویر را از دست ندهد.
 
در این ابزار رایگان لایه ها همانگونه که در فتوشاپ دیدید و از آنها انتظار دارید عمل میکنند، میتوانید لایه های جدید ایجاد کرده و افکتهای خاص را بر روی آنها اعمال کنید و حتی میزان شفافیت آنها را تعیین کنید و همه اینها از طریق منوی Layers قابل دسترسی است.
 
همانگونه که گفته شد، قدرت این نرم افزار را باید در منوهای آن جستجو کرد. به خصوص در منوی Adjustments و Effects. در اینجا است که Paint.Net پا را از یک ویرایشگر ساده فراتر میگذارد و امکانات یک برنامه حرفه ای را در اختیار شما قرار میدهد.
 
منوی Adjustments به شما این امکان را میدهد که تنظیمات اولیه و فوری را از جمله تنظیم رنگمایه (Hue)، سیاهی تصویر، کنتراست و مانند آن را بر روی عکس اعمال کنید.
 
اما در منوی Effects این قابلیت را دارید که از افکتهای تصویری که اغلب مورد استفاده کاربران حرفه ای است بهره ببرید. افکتهایی که به سرعت به شما این امکان را میدهند که تغییرات قابل توجه و جالبی را در تصویر مورد نظر خود اعمال کنید.
 
همانگونه که قبلا نیز ذکر شد، قدرت این نرم افزار با اضافه کردن پلاگین های جدید به آن دو چندان میشود و حتی گاهی این پلاگین ها دقیقا مشابه و حتی قویتر از نمونه های مورد استفاده در نرم افزارهای حرفه ای هم از آب در می آیند!
 
در مجموع Paint.Net ابزار رایگانی است که سعی در آن کرده است که اولیه ترین و مهمترین نیازهای کاربران را برای ویرایش تصاویر به وجود آورد و در این میان اولیه ترین ابزارهای برنامه های Raster و Vector based را فراهم آورده است.
 
تمام سعی این برنامه همانگونه که ذکر شد این است که فاصله بین یک نرم افزار حرفه ای و اولیه را پر کند که باید گفت به خوبی از پس این مسئولیت برآمده است.
 
Paint.NET 4.0.9 Final نرم‌افزاری رایگان جهت ویرایش تصاویر و عکس‌ها که برای ویندوز طراحی شده ‌است. نرم‌افزار همانند فتوشاپ با حمایت و پشتیبانی از لایه‌ها، انصراف‌های نامحدود، جلوه‌های ویژه، و طیف گسترده‌ای از ابزار‌های مفید و قدرتمند یکی از بهترین نرم‌افزار‌های شبه فتوشاپ است که به صورت رایگان در اختیارتان قرار می‌گیرد و می‌توانید هر کاری که قصد داشته‌اید با فتوشاپ به سر تصویر یا عکس‌های خود بیاورید، با قدرت تمام با این نرم‌افزار نیز انجام دهید. Paint.NET با این که حجم بسیار پائینی دارد قادر است تا قابلیت های کم نظیری را ارائه دهد. .واسط کاربری فوق العاده جذاب که در عین سهولت در یافتن ابزارها باعث می شود تا کاربر سریعتر به کار ویرایش بپردازد.
 
قابلیتهای نرم افزار Paint.NET :
 
لایه بندی و داشتن جلوه های ویژه گرافیکی
وجود ده ها افکت زیبا برای ویرایش تصاویر
عدم نیاز به هرگونه کرک به دلیل رایگان بودن نرم افزار
پشتیبانی از اکثریت فرمت های تصاویر JPEG, PNG, GIF, TIFF & …
قابلیت اضافه شده در این نسخه از برنامه  Reduce Noise effecta


About
Paint.NET is free image and photo editing software for PCs that run Windows. It features an intuitive and innovative user interface with support for layers, unlimited undo, special effects, and a wide variety of useful and powerful tools. An active and growing online community provides friendly help, tutorials, and plugins.
It started development as an undergraduate college senior design project mentored by Microsoft, and is currently being maintained by some of the alumni that originally worked on it. Originally intended as a free replacement for the Microsoft Paint software that comes with Windows, it has grown into a powerful yet simple image and photo editor tool. It has been compared to other digital photo editing software packages such as Adobe® Photoshop®, Corel® Paint Shop Pro®, Microsoft Photo Editor, and The GIMP.

Features

Simple, intuitive, and innovative user interface
Every feature and user interface element was designed to be immediately intuitive and quickly learnable without assistance. In order to handle multiple images easily, Paint.NET uses a tabbed document interface. The tabs display a live thumbnail of the image instead of a text description. This makes navigation very simple and fast.The interface is enhanced for Aero Glass if you are using Windows 7.
Performance
Extensive work has gone into making Paint.NET the fastest image editor available. Whether you have a netbook with a power-conscious Atom CPU, or a Dual Intel Xeon workstation with 16+ blazingly fast processing cores, you can expect Paint.NET to start up quickly and be responsive to every mouse click.
Layers
Usually only found on expensive or complicated professional software, layers form the basis for a rich image composition experience. You may think of them as a stack of transparency slides that, when viewed together at the same time, form one image.
Active Online Community
Paint.NET has an online forum with a friendly, passionate, and ever-expanding community. Be sure to check out the constantly growing list of tutorials and plugins!
Automatically Updated
Updates are free, and contain new features, performance improvements, and bug fixes. Upgrading to the latest version is very simple, requiring only two clicks of the mouse. 
Special Effects
Many special effects are included for enhancing and perfecting your images. Everything from blurring, sharpening, red-eye removal, distortion, noise, and embossing are included. Also included is our unique 3D Rotate/Zoom effect that makes it very easy to add perspective and tilting.

 

Adjustments are also included which help you tweak an image’s brightness, contrast, hue, saturation, curves, and levels. You can also convert an image to black and white, or sepia-toned.
Powerful Tools
Paint.NET includes simple tools for drawing shapes, including an easy-to-use curve tool for drawing splines or Bezier curves. The Gradient tool, new for 3.0, has been cited as an innovative improvement over similar tools provided by other software. The facilities for creating and working with selections is powerful, yet still simple enough to be picked up quickly. Other powerful tools include the Magic Wand for selecting regions of similar color, and the Clone Stamp for copying or erasing portions of an image. There is also a simple text editor, a tool for zooming, and a Recolor tool.
Unlimited History
Everybody makes mistakes, and everybody changes their mind. To accommodate this,every action you perform on an image is recorded in the History window and may be undone. Once you’ve undone an action, you can also redo it. The length of the history is only limited by available disk space.
Free!
Paint.NET doesn’t cost a dime.
راهنمای نصب

نرم افزار رایگان بوده و نیازی به سریال و ریجستر ندارد
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نمونه کارها